Nowoczesny projekt biurowy pod nazwą Porto Office, to zespół dwóch kameralnych budynków, które zostaną zlokalizowane na krakowskich Dębnikach, przy ul. gen. Bohdana Zielińskiego 22. W sąsiedztwie rozległych terenów zielonych, na powierzchni ok. 1,5 hektara, powstaną niewysokie obiekty, które mają odzwierciedlać najwyższe standardy architektoniczne i wykorzystywać najnowocześniejsze technologie, aby spełnić oczekiwania najemców i zapewnić przyjazne warunki pracy.

Kompleks zostanie stworzony zgodnie ze strategią zrównoważonego budownictwa i rozwoju, co znajdzie swoje potwierdzenie w odpowiedniej certyfikacji. Spośród innych konkurencyjnych powierzchni biurowych, Porto Office będzie wyróżniać ogromna dbałość o detale oraz starannie zaplanowane części wspólne, w tym otaczający budynki ogród. Wszystkie te udogodnienia, jak również bliskość terenów rekreacyjnych, przyczynią się z pewnością do stworzenia idealnego środowiska do pracy, rozwoju biznesu, a także odpoczynku.

W pierwszym etapie projektu powstał budynek Porto Office B, zbudowany na planie litery L, w którym zaplanowano ok. 5 500 m2 powierzchni użytkowej biur i usług. W drugim etapie powstanie budynek Porto Office A, o powierzchni ok. 7 100 m2, którego realizacja zaplanowana jest na 2 kwartał 2018 roku.